Apartment Instant Booking.com
Užívateľské / e-mailové adresy

heslo
zabudol si heslo?
Nie je člen?  Zaregistrujte sa tu
ubytovne?  Prihláste sa zdarma
Affiliate programy Odkaz na Apartment Instant Booking rezervácie motora
 

Rezervačný systém

 
Úvodná stránka

Pracujte s nami

Odoslať Hostel

Rezervačný systém

Kanálový manažér

Partnerský program

Odkaz na nás

Rezervačný Motory pre Hostel webové stránkyRezervačný Motory pre Hostel webové stránky

Prečo si vybrať Instant World Booking pre vaše webové stránky výhradu motorom?

Jednoducho povedané, Instant World Booking ponúka väčšiu prispôsobenie pre vaše webové stránky, flexibilitu s vkladmi klientov a platieb, a jednoduchšie nastavenie. Alebo ešte lepšie, je to lacnejšie ako akékoľvek riešenie môžete nájsť inde. Budeme dokonca nainštalovať pre vás bez ďalších nákladov. Prosím, pozrite sa ostatné rezervačné systémy pre svoje webové stránky, potom v porovnaní s Instant World Booking.

Iba Instant World Booking poskytuje záruku Best Economics. Ak uvažujete inú službu s podobnými vlastnosťami, dajte nám vedieť. Zaručujeme, že budeme poskytovať rovnakú službu (a zvyčajne lepšie) za nižšiu cenu. Prečo nie zvýšiť svoje ziskové rozpätie dnes?

Už mám rezervačný systém pre vaše ubytovanie webové stránky?

Informujte sa o našich špeciálnych zliav pri prepnutí dnes od konkurenčného poskytovateľa.  Kontaktuj nás

Pozrite sa na naše rezervačný systém ukážky

Niekedy je obrázok vydá za tisíc slov. Každý demo predstavuje domovskú stránku vzorku na ubytovni. Aj keď sa jedná o fiktívne ubytovne, budete okamžite vidieť silu našej plne integrovaného rezervačného systému.  Koniec koncov, Rezervačný systém je viac než len teraz tlačidlom Book. Predstavte si, že neobmedzené prispôsobenie a integračné možnosti pre svoje vlastné internetové stránky. Zatiaľ sa tieto implementácie sú veľmi ľahko uskutočniteľný.

Demonštrácie 1    "rýchly"
kliknite tu
Demonštrácie 2    "prostý"
kliknite tu
Demonštrácie 3    "elegantný"
kliknite tu

Aká je najnižšia cena za plne prispôsobiteľné rezervačného systému pre vaše webové stránky?

Instant World Booking má odpoveď: 1.9%.  V porovnaní s mierou najmenej o 5% alebo viac (percento z celkovej ceny rezervácie hodnote) pre prakticky všetky konkurenčných poskytovateľov. To je minimálne 60% úspory len jednoduchým výberom Instant World Booking.

Flexibilné možnosti tvorby cien pre každú úroveň rozpočtu a servisné


IWB nákladyzákazník DepositIWB Vlastnostiostatní poskytovatelia
< 1.9%<= 8%Pre niektoré vlastnosti, môžu byť na zákazku cien štruktúrované, čo má za následok takmer bezplatného riešenia.Nie je k dispozícií.
1.9%8%Typická lacnou alternatívou.
Základný rozpočet rezervačný systém so všetkými funkciami, ktoré ponúka v ukážok
Ostatné poskytovatelia účtovať vyššiu cenu (aspoň 5% -10% alebo viac) pre použitie rozpočtu na úrovni služieb.
5%35%Najobľúbenejšie varianta.
Vyššia klientskych vkladov zvýšiť bezpečnosť svojich výhrad.

Full No-Show (nedostavenie) a ochranu zrušenie.
Nie je k dispozícií.

Ostatné poskytovatelia účtovať toľko za nižšou úrovňou služieb (pozri typickou možnosť rozpočtu).

Ostatní poskytovatelia nemôže zbierať viac ako 10% vkladu.
> 5% >= 50%Zbierať vyššiu zálohu čiastky od svojich zákazníkov.

Full No-Show (nedostavenie) a ochranu zrušenie.
Nie je k dispozícií.

Ostatní poskytovatelia nemôže zbierať viac ako 10% vkladu.

Pôsobíme v každom trhu cestovného ruchu a región na Zemi. Sme si vedomí toho, že potreby našej ubytovni partnerov, rozpočty a sofistikovanosť sa značne líšia.  To je dôvod, prečo ponúkame flexibilné ceny. Náš rezervačný systém je možné prispôsobiť tak, aby zodpovedala svojho rozpočtu. Pozri graf pre príklady. Kontaktujte nás ešte dnes dostať konkrétnu cenu pre vaše webové stránky.  Kontaktuj nás

Ďalšie otázky týkajúce sa cien a servis


Čo myslíš tým takmer bezplatného riešenie?

Ako už bolo spomenuté, naše služby a cena sú vysoko prispôsobiteľné. To znamená, že môžeme skontrolovať rezervácie rysov a trendov, a navrhnúť konkrétne štruktúru poplatkov, ktoré môžete ušetriť peniaze. V mnohých prípadoch môže byť vaše náklady podstatne nižšie ako naše najnižšou nominálnou sadzbou 1,9%. To prispieva k významným úsporám cez akúkoľvek konkurenčné poskytovateľa. Kontaktujte nás ešte dnes pre cenovú ponuku.

Sú moji zákazníci účtovaný poplatok za služby?

Váš rezervačný systém nebude účtovať svojim zákazníkom poplatok za službu, ak chcete, aby to. Zákaznícky servis poplatky nie sú nikdy pre vašu rezervačného systému. Poplatky za služby sú proste jedna voliteľná funkcia, ktorá môže byť použitá na zníženie svoje náklady.

Môžem stále držať všetky svoje ďalšie služby tretích strán a softvér, keď som použiť tento rezervačný systém pre moje webové stránky?

Áno. Na rozdiel od iných poskytovateľov, ktoré vyžadujú, aby využili svoj CMS, dostupnosť kalendáre, správu nehnuteľností či iných recepcii softvér, Instant World Booking nemá žiadny takýto požiadavku. Ak používate náš rezervačný systém, môžete ušetriť peniaze, a stále používať všetky ostatné služby a poskytovateľa, ktoré si prajete.

Sa musím používať ďalšie služby či softvér tým, že Instant World Booking?

Nie, ale, prosím, neváhajte a pozrite sa na naše ďalšie marketing, online rezervácie a platby služby.

Čo je to Full No-Show (nedostavenie) a ochranu Zrušenie?

Ponúkame túto dôležitú funkciu, takže už nikdy nebudete musieť starať o zrušení alebo zákazníkov, ktorí nedorazí. Táto záruka nie je k dispozícii z akéhokoľvek iného poskytovateľa. Táto funkcia zaisťuje budete napriek tomu oplatí, aj keď hosť nepodarí sa ukázať, alebo zruší neskoro. Môžete si vybrať svoj vlastný flexibilné storno podmienky. Môžete si zvoliť ľubovoľnú zrušenie trestu čiastku, ktorú chcete, a to až do výšky 100% sumy zhromažďujú a storno obdobie v dĺžke až 90 dní pred príchodom. V prípade no-show (nedostavenie), budete dostávať plnú výplatu čiastky zhromaždené po odpočítaní provízií.

Ako získam svoje vkladové platby?

Vyber ty. Praktické možnosti platby v súčasnej dobe patrí: 1) bankovým prevodom, 2) EFT - elektronického prevodu finančných prostriedkov, 3) PayPal, 4) šekom denominované vo svojej vlastnej mene, a 5) Priamy vklad do USA Bank. Tieto flexibilné možnosti umožňujú prijímať svoje finančné prostriedky a to buď elektronicky alebo fyzickým dodaním. Niektoré metódy môžu zahŕňať dodatočný poplatok za prevod. Informujte sa o preferovanom spôsobe platby.

Aké špeciálne zľavy sú k dispozícii, ak prejdem dnes od konkurenčného poskytovateľa?

Chceme, aby ste vedeli, ako ľahké je ušetriť peniaze tým, že prefinancovaním. Ak ste v súčasnej dobe používajú konkurenčné rezervačný systém, dajte nám prosím vedieť. Budeme nielen ponúknuť nižšiu cenu, ale budeme tiež vám zvláštne motiváciu k prepnutiu dnes. Nezabudnite, že pri prepnutí do Instant World Booking, môžete stále používať všetky ostatné služby tretích strán.

Získať nový rezervačný systém pre vaše webové stránky dnes.   Plne integrované - Ďalšie vlastnosti - Nižšie náklady

Ak ste prezerali ukážky a informácie o vyššie, už viete, že môžete okamžite ušetriť peniaze, zvýšiť ROI (návratnosť investícií), a zlepšiť funkčnosť svoje webové stránky s pokročilým rezervačného systému. Neexistuje absolútne žiadna povinnosť snažiť naše online rezervácie pre vaše webové stránky, a žiadne náklady s nastavením. Ak nie ste spokojní, dajte nám vedieť.

Stále nie ste presvedčení? Iba Instant World Booking ponúka všetky tieto jedinečné vlastnosti a výhody:


1.viacjazyčné - Umožní zákazníkom rezervovať s vami v ich vlastnom jazyku. Dokonca viacjazyčný funkcií priamo na vlastnej domovskú stránku (pozri Demo 1)
2.Multi-mena - Zákazníci si môžu prezrieť sadzieb a platieb v ich vlastnej mene pred rezerváciou. To zvyšuje dôveru a znižuje možnosť zámeny cez nákladov.
3.Ochrana proti no-show (nedostavenie) a Zrušenie - Zvýšiť bezpečnosť vašich výhradami Garantovaný vklad platieb. Už nikdy báť neskoré zrušenie alebo hostí, ktoré nevykazujú hore.
4.Niekoľko platobné metódy - Môžete si vybrať, ako prijímať platby? Ponúkame niekoľko elektronických platobných metód, ktoré uľahčujú prijímať svoje finančné prostriedky, prakticky v akomkoľvek regióne sveta.
5.Úplná integrácia s vašej webovej stránky - Náš rezervačný systém je plne prispôsobiteľný pre integráciu s vašej webovej stránky akýmkoľvek spôsobom, ktorý si prajete. Pozrite sa na ukážky vyššie uvedené príklady.
6.Voľný nastavenia a inštalácie pomoc - Potrebujete pomoc s inštaláciou nového rezervačný systém? Budeme poskytovať poradenstvo, pomoc alebo dokonca nainštalovať pre vás zadarmo. Vyber ty.
7.Zbierať akejkoľvek výške vkladu - Iba Instant World Booking umožňuje zvoliť vloženú sumu, ktorú chcete vyberať od zákazníkov.
8.Zbierať zostatky z hostí kreditnou kartou - (Voliteľný) Použite náš platobný systém pre zber zostatky v neskoršom termíne od svojich zákazníkov. V kombinácii s naším rezervačného systému, IWB Payments ponúka kompletné riešenie platba kreditnou kartou pre váš hosteli.  Prečítajte si viac o platbách IWB
9.hodnotenia klientov - (Voliteľne) zhromažďovať názory od svojich zákazníkov a ich zobrazenie na svojich webových stránkach alebo rezervácie stránky. Vaša rezervácia motor automaticky integruje s našou recenzií systémom, čo vám umožní zbierať a zdieľať cenné informácie od svojich zákazníkov.
10.Najlepšie Ekonomika Záruka - Ak v súčasnosti používate iného poskytovateľa rezervačný systém pre váš ubytovne, garantujeme, že môžeme ponúknuť rovnaké alebo lepšie služby pre lepšiu ekonomiku. Všetko, čo musíte urobiť, je kontaktovať nás a opýtajte sa. Takže, prečo nie začať šetriť dnes?  Kontaktuj nás
ApartmentInstantBooking odkazy:    Apartment Instant Booking Úvodná stránka  |   podpora  |   Navrhnúť hostelu  |   Hľadať hostely  |   Hodnotenia ubytovania  |   Napísať recenziu  |   Prihlásenie hosťa  |   odoberať novinky  |   odhlásiť   |  Pridajte sa k nám na facebooku   |  Pridajte sa k nám na Google+   |  sledujte nás na Twitteri   |  Sledujte nás na YouTube   |  Sledujte nás na Instagram
Používanie našich služieb:    Zmluvné podmienky a právne predpisy  |   Bezpečnosť a ochrana osobných údajov  |   Ako to funguje  |   Odošlite svoje Ubytovňa  |   Pracujte s nami  |   Rezervačný motor   |   Správa kanálov   |   Affiliate programy   |   Odkaz na nás   |   Softvér pre správu nehnuteľností   |   XML Feeds
Instant World Booking globálnej:    International Lacné hotely  |   International Lacné hostely  |   International Lacné ubytovanie s raňajkami